EVDE BAKIM HİZMETLERİ

Ana Sayfa > Hizmetlerimiz

EVDE BAKIM HİZMETLERİ

Evde bakım hizmetleri, yaşlıların sağlığını yükseltmektedir. Bakım hayırseverlik olayı değil, profesyonel bir hizmet koludur.

Yaşlılara koruyucu bakım hizmeti verilmesi ile ciddi sorunları; oluşmadan önlemek mümkün olacaktır. Hastane sonrası yâda evde sağlık desteği almanız gereken yaşlınız için kurumumuz bünyesinde hemşirelik ve bakıcılık hizmeti verilmektedir. Bakım hemşiresi hastayı takip eden doktorun verdiği tedavi programını düzenler tedaviyi uygular, hemşire takip ve gözlem (tansiyon,nabız,ateş v.s.) alır kayıt tutar, doktor istemi doğrultusunda gerekli katater girişimi ( damar yolu açma, idrar sondası takma, mide sondası takma v.s ),serum takma, kan alma, kan şekeri takibi yapar. Hemşirelik bakım planını hazırlar (banyo, vücut bakım, egzersiz, mobilizasyon v.s.) uygular, lüzum halinde doktoru ile bağlantı kurar genel bilgi verir yeni talimatları kaydeder ve uygular.

Yaşlının veya yakınlarının talebi ve hizmetin gereklerine göre gece ve gündüz, hafta sonu ve tatil günleri dahil olmak üzere gerektiğinde yirmi dört saat kesintisiz hizmet verilebilir. İhtiyaç durumunda belirli saatlerde de ve saatlik evde bakım hizmeti de verilmektedir. 

 

Diğer evde bakım hizmetlerimiz;

 

- Evde Hemşire

- Evde Bakım Görevlisi

- Evde Doktor

- Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

- Tıbbi Cihaz ve Malzeme

- Alzheimer Bakımı

- Demans Bakımı